AS NOR-TRAPP

Bedriftsveien 8
1890 Rakkestad
Tlf: 69227010
nor-trapp@nor-trapp.no

Foretaksregisteret: 915 279 376 MVA

Brosjyre

ANSATTE

Monteringsleder
Ivar Emberland
ivar@nor-trapp.no

Konstruksjon
Roger Kraugerud
roger@nor-trapp.no

Daglig leder/Økonomi
Ole Harald Grønnern
ole.harald@nor-trapp.no

Produksjonsplanlegger/Innkjøp
Simen Emberland
simen@nor-trapp.no

Salg/Markedsføring
Stian Emberland
stian@nor-trapp.no

Salg/konstruksjon
Øystein Grønnern
oystein@nor-trapp.no

VÅRE MONTØRER OG SALGSREPRESENTANTER

NOR-TRAPP Råde
90880309
69227010
nor-trapp@nor-trapp.no

NOR-TRAPP Buskerud
90691847
69227010
buskerud@nor-trapp.no

NOR-TRAPP Moss
90668350
69227010
nor-trapp@nor-trapp.no

NOR-TRAPP Aust Agder
91694950
69227010
aust-agder@nor-trapp.no

NOR-TRAPP Romerike
63837079
69227010
romerike@nor-trapp.no

NOR-TRAPP Haugesund
90525751
69227010
haugesund@nor-trapp.no

NOR-TRAPP Oslo/Follo
90693086
69227010
oslo.follo@nor-trapp.no

© Copyright 2017 Nor-Trapp AS | Nettside laget av Odin Media
Lurer du på noe? Ta kontakt!